SWORD у телеграмі

Новини, акції, все про сервіс дізнавайся в телеграмі

195 ТЕЛЕКАНАЛІВНАЙКРАЩОЇ ЯКОСТІ ДЛЯДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ

Хіт продажів

TP-Link WR841N доступна ціна для вирішення більшості завдань

iPay

Поповнюй послуги SWORD в два кліки

Portmone

Поповнюй послуги SWORD в два кліки

Варіанти поповнення балансу SWORD

Поповнюй баланс не виходячи з дому

 • iPay

  Сплачуйте швидко та безпечно – разом із сервісом iPay.ua!Сервіс iPay.ua - це сучасна Інтернет-платформа для здійснення грошових переказів та онлайн-платежів. Ми співпрацюємо з провідними платіжними системами світу - Visa та MasterCard. За роки роботи сервіс перетворився на лідера ринку онлайн-платежів. Наші партнери – це найбільші банки України та ще понад 500 компаній, за послуги яких ви можете сплатити, користуючись нашим сервісом. Щоденно тисячі людей довіряють нам розв’язання своїх фінансових питань. З нами безпечно: застосовуються найсучасніші технології захисту Ваших даних, визнані в усьому світі. Для доступу до сервісу потрібен лише Інтернет.
  Чому Ви обираєте iPay.ua- Прагнете якнайшвидше переказати кошти – зробіть це за одну хвилину!- Поспішаєте сплатити борг чи квитанцію – оцініть зручність нашого сервісу!- Поважаєте свій час – користуйтесь iPay.ua- Мрієте впорядкувати свої витрати – встановіть функцію регулярних платежів!- Зневажаєте черги – сплачуйте будь-де!
  Гарантії безпекиСервіс отримав найвищу оцінку надійності та якості платежів. Це підтверджено міжнародним сертифікатом відповідності світовим стандартам безпеки PCI DSS, який було розроблено експертами провідних компаній Visa та MasterCard.
  Сплачувати з «АйПей» зручно, економно, швидко та безпечно!
  Перейти до оплати

 • EasyPay

  EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних сервісів України, якому належить інтегрована платіжна мережа, що дозволяє здійснювати платежі offline та online та через мобільні програми. Мережа EasyPay налічує 15 500 платіжних терміналів по всій Україні.За допомогою EasyPay можна сплатити комунальні послуги, поповнити рахунок.Компанія запустила програму EasyWallet, в якій за допомогою push-платежів (швидкої оплати через push-повідомлення на екрані смартфона) можна сплатити будь-яку послугу або товар, наприклад, сплатити за проїзд у міському транспорті.Також, у додатку розроблено сервіс оплати послуг у Центрах надання адміністративних послуг, регіональних сервісів МВС та інших сервісів.EasyPay виступає платіжним партнером - оператор надає послугу прийому платежів на сайтах та в мобільних додатках інших компаній. EasyPay платіжний партнер Vodafone, Raiffeisen Bank Aval, КиївГаз, KredoBank та багатьох інших.
  Карта терміналів
  Перейти до оплати

 • Приват24

  «Приват24» — найпопулярніший в Україні інтернет-банкінг. Працює з 26 березня 2001 року й належить ПриватБанку.
  Система призначена для дистанційного керування банківськими рахунками ПриватБанку й інших українських банків у режимі реального часу. Реєстрація в сервісі необов'язкова.
  Доступ до системи може бути здійснений як через web-версію, так і через мобільні додатки для операційних систем Android та iOS
  Інтернет-банкінг «Приват24» надає клієнтам ПриватБанку можливість зручно та легко користуватись безліччю різноманітних послуг без звернення у відділення банку.
  Приват24 поєднує в собі як звичні клієнтам банківські послуги, так і цілу екосистему різноманітних сервісів та послуг, які виходять далеко за рамки банківських продуктів (ресторани, шопінг, мандрівки, здоров'я, театр, музика, кіно та інші.
  Карта терміналів
  Перейти до оплати

 • Portmone

  Оплати у два клікиУсі ваші платежі в одному місці, швидко та надійно.
  Portmone — перша компанія в Україні, що пройшла міжнародний аудит безпеки за стандартом PCI DSS і отримала сертифікат №499938160151217 від німецької компанії SRC.Золотий призер у номінації «Найкращий сервіс онлайн-платежів» у 2016–2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards.Сервіс Portmone пропонує сучасні рішення у сфері онлайн-транзакцій із використанням популярних платіжних методів Visa, Mastercard і «ПРОСТІР».На сайті або у додатку Portmone ви можете переказати гроші з картки на картку, поповнити баланс мобільного, оплатити «комуналку», штрафи ДАІ, рахунки за освіту, послуги інтернет-провайдерів, телевізійних операторів та охорони, а також зробити платежі до бюджету, купити залізничні та автобусні квитки, придбати страховку, погасити кредит тощо.Portmone — перший сервіс в Україні, що пройшов аудит і отримав сертифікат відповідності міжнародним стандартам PCI DSS. Ми використовуємо технологію токенізації для захисту онлайн-платежів і гарантуємо повну безпеку ваших даних.
  Перейти до оплати

 • lifecell

  Грошові перекази з мобільного рахунку: інтернет, комуналка, зв'язок, ТБ, кредити та ін. Отримайте 5 ГБ Інтернету за першу транзакцію від 100 грн.
  Послуга доступна абонентам lifecell, які обслуговуються на індивідуальних тарифних планах за умов усного чи письмового договору.
  Мобільний додаток Paycell дозволяє абонентам lifecell використовувати мобільні засоби для оплати популярних продуктів та послуг. Це зручний та безпечний спосіб оплати більш ніж 1000 сервісів із вигідною комісією.
  Безпека:Для безпеки ваших коштів кожна транзакція перевіряється за допомогою одноразових паролів підтвердження транзакцій, доставлених за допомогою SMS на мобільний телефон.
  Перейти до оплати

 • City24

  ТОВ «СВІФТ ГАРАНТ» це високотехнологічна, сучасна компанія, яка надає фінансові послуги своїм клієнтам щодо переказу коштів у національній валюті без відкриття рахунків. (Згідно ліцензії НБУ). Компанія володіє власним програмним забезпеченням, що дозволяє швидко реагувати на запити ринку, розробляти власні, сучасні продукти. Наша продуктова лінійка нараховує близько п’яти тисяч послуг, більша частина яких - власні прямі договірні відносини та власні технічні розробки.
  Починаючи з 2017 року Фінансова компанія виконує функції учасника Внутрішньодержавної платіжної системи «City24», яка поспіль деяких останніх років за результатом моніторингу визнається Національним банком України значущою платіжною системою.
  У 2020 році Фінансовою компанією засновано і узгоджено у Національному банку України правила Внутрішньодержавної платіжної системи «MONEYCOM». + https://swift-garant.com.ua/
  ТОВ «СВІФТ ГАРАНТ» є учасником таких Внутрішньодержавних платіжних систем та систем розрахунків:City24FlashPayФінансовий світЛЕО
  Карта терміналів
  Перейти до оплати

 • Tachcard

  Tаchcard – незвичайний та найкорисніший платіжний додаток для продавців та покупців. Крім набору стандартних функцій – онлайн оплати покупок та послуг, переказу грошей з картки на карту, також доступні нові можливості, наприклад, оплата за QR-кодом через Bluetooth, прийом платежів з безконтактних карток Visa PayWave Mastercard PayPass через NFC, оплата шляхом введення/ сканування даних картки платника. Процесинг карт
  Додавання карток будь-якого банку в додаток для швидкої оплати.
  Мобільний еквайринг
  Прийом платежів з будь-якої картки, Gpay, ApplePay.
  Послуги
  Реалізовано можливість оплати у додатку понад 2000 послуг, таких як комунальні платежі, інтернет тощо.
  Особистий кабінет
  В особистому кабінеті ви можете дивитися історію переказів та оплат і решту статистики, яка вам потрібна.
  Tachcard - це новий рівень сервісу для зручності ваших клієнтів!
  Перейти до оплати