Illustration

- Історія компанії -

Становлення SWORD

З чого все починалось... історія розвитку, завоювання довіри клієнтів

Інтернет-провайдер СВАРД - це безлімітний доступ в Інтернет по оптоволоконних мережах.Компанія бере свій початок з 2013 року, організована групою молодих фахівців у цій сфері. Головною метою нашої команди є якісна та доступна послуга за розумною ціною для приватного сектору Київської області.

 • Читати далі...

  Тому вибір припав на будівництво мереж ПОН. СВАРД у числі перших на ринку почав будувати мережу за цією технологією в багатоквартирних будинках, але більш продуктивним і перспективним напрямом став приватний сектор. У зв'язку з цим у перший же рік було відкрито доступ до мережі Інтернет за технологією ПОН у таких населених пунктах як Чапаєвка, Чабани та Хотів, що створило незручності деяким великим конкурентам у цьому районі. На цьому СВАРД не зупинився і став розширювати свою зону покриття далі по області (Лісники, Ходосівка, Круглик, Кременище, Підгірці, Романків, Нові Безрадичі тощо). Разом із розширенням зони покриття удосконалилися й навички використання технології ПОН. Компанія за десять років роботи з теоретичних знань опанування нової технології переросла у просунутих користувачів, набиваючи шишки на власному шляху. І тепер із впевненістю можемо сказати що СВАРД це якість за сучасними стандартами.

Illustration

- Досягнення компанії -

Яким став SWORD

Чого СВАРД досяг за цей час?

Насамперед СВАРД досяг визнання та впізнаваності бренду на території покриття. Тому що СВАРД це насамперед якість, безперебійність, лояльність до кожного клієнта, робота над помилками та швидкість реагування на кожне завдання.

 • Читати далі...

  Незважаючи на малу область покриття, що на даний момент складає 14 населених пунктів... СВАРД дрібними кроками та впевненими діями нарощує абонентську базу у межах цих населених пунктах... саме через якість послуги та безперебійність люди обирають СВАРД. Яскравим прикладом став період блекауту. Завдяки правильно обраному вектору розвитку, СВАРД на початку розвитку обрав більш дорогу технологію побудови, а саме ПОН та правильно підготовлені вузли агрегації (оскільки з роками регулярно стикалися з проблемою електропостачання у селищах). Ми дали зрозуміти нашим клієнтам, що СВАРД не просто говорить, а й виконує свою роботу на всі 100%. В той час як інші тільки встановлювали безперебійники та акумулятори на своє обладнання, ми докупали акумулятори під заміну.Завжди дивимось у майбутнє з прогнозуванням! Слідкуємо за завантаженням наших основних каналів і розширюємо при необхідності до потрібної ємності, що дозволяє насолодитися швидкістю доступу кожному клієнту до 1Гбіт/сек. Вузли агрегації постійно моніторяться, що дозволяє нашим клієнтам безперебійно користуватися послугою незважаючи на такі проблеми, як відсутність світла. Постійне розширення і безперервна модернізація мережі дозволяє з упевненістю сказати що СВАРД №1 у межах селищ, що покриваються. У 99% заявок ми можемо швидко та якісно здійснити підключення до мережі Інтернет і в цьому вам допоможе наш кваліфікований персонал компанії, який пройшов якісний відбір за роки існування СВАРД.

Illustration

- Чому саме ми -

Переваги SWORD

Основною метою компанії є якісне надання доступу до мережі інтернет за доступною ціною

 • Власні магістралі

  Від Києва до Обухова будуємо лише свої магістральні лінії. Нашу мережу за протяжністю можна порівняти з 6 лініями Київського метрополітену, що становить 400+ кілометрів оптичного кабелю.

 • Власні монтажні бригади

  Дозволяє якісно та швидко обслуговувати мережу, тому що ми знаємо кожен бокс та метр власних магістральних ліній, при цьому витрачаючи мінімальну кількість часу на поставлене завдання. Всі монтажники вміють вправно та швидко працювати з оптикою та мідним кабелем що дає універсальність кожній бригаді при виконанні поставлених задач.

 • Швидкість реагування

  Сукупність факторів (власні бригади, безпосередня присутність офісу в області мережі, правильно підібрана технологія з розумною побудовою мережі та налагодженими процесами роботи компанії) дають нам перевагу над конкурентами у швидкості реагування та опрацювання нових заявок.

 • Безперебійність вузлів

  Безперебійність мережі – це наш досвід роботи на цих ділянках. Основні вузли з обладнанням мають резервні канали на випадки аварії основних та безпосередньо підключені до безперебійників з необхідною ємністю акумуляторів. Моніторинг ємності акумуляторів при відключення світла є невід'ємною частиною роботи СВАРД. Так ми попереджаємо виснаження акумуляторів, що призводить до простою сервісу з нашого боку. Тому всі вузли мають автономність 24 години і у нас за потреби завжди є акумулятори для продовження автономності їх роботи.

 • Постійний моніторинг мережі

  Крім моніторингу акумуляторів, ми моніторимо завантаження каналів 24/7 (завжди маємо запас на перспективу і при необхідності розширюємо передчасно граничної норми). Також регулярно моніторимо працездатність основних та резервних каналів.

 • Клієнтоорієнтованість

  Клієнтоорієнтованість СВАРД виражається правильним індивідуальним підходом до кожного клієнта. Завжди готові вислухати, допомогти та підказати у сфері нашої діяльності. Ми знаємо що кожен наш клієнт це стійкість сьогодні та впевненість у майбутньому розвитку нашої компанії.

 • Технічна підтримка 24/7

  Фахівці нашого технічного відділу та менеджери по роботі з киентами дадуть відповідь на всі ваші питання стосовно нашої роботи та надання послуг. Працює телефон 24/7 у разі недозвону або перевантаження телефонної лінії вас обов'язково наберуть. Також є додаткові способи зв'язку, такі як: telegram, viber, emailФахівці нашого технічного відділу та менеджери по роботі з киентами дадуть відповідь на всі ваші питання стосовно нашої роботи та надання послуг. Працює телефон 24/7 у разі недозвону або перевантаження телефонної лінії вас обов'язково наберуть. Також є додаткові способи зв'язку, такі як: telegram, viber, email.

Наші клієнти

Усі клієнти

Illustration

EQUIDES CLUB

Готельно-парковий комплекс

Illustration

DIM

Столична будівельна компанія

Illustration

Нова Конча Заспа

Жилой комплекс в Київській області

Illustration

АRT MALL

Торгівельно розважальний центр

Illustration

KFC

Мережа ресторанів швидкого харчування

Illustration

PARK LAKE CITY

Преміальний ЖК в передмісці

Illustration

Arber

Мережа магазинів стильного одягу

Illustration

Територія Твоєї Техніки

Мереж магазинів портативної техніки

Illustration

Нова Пошта

Лідер на ринку експрес-доставок