Illustration

Powerbank XO PR189

Міні UPS F&A DC1018P - універсальне джерело безперебійного живлення, яке працює автоматично, ідеально підходить для домашніх користувачів та забезпечить безперервну роботу вашого обладнання до 8 годин.
Цей пристрій оснащений вбудованим акумулятором Li-Ion ємністю 10400 мАг, який забезпечить стабільну роботу вашого обладнання під час відключення електропостачання. Простий у використанні, пристрій автоматично перемикається на роботу від акумулятора у разі відключення мережі, а при його появі - на роботу від мережі та почне заряджати акумулятор.
Ємність:30000 мА·годВиходи (заряд пристроїв):2 x USB1 x USB Type-CВходи (заряд акумулятора):1 x microUSB1 x USB Type-CШвидка зарядка:Quick Charge 2.0Quick Charge 3.0Power Delivery 3.0Quick Charge 2.0Quick Charge 3.0Power Delivery 3.0Акумулятор:Літій-полімерний (Li-pol)Матеріал корпусу:ABS-пластик і полікарбонатВага:605 г

Power Bank XO PR189 - це універсальний зовнішній акумулятор, що підтримує найпоширеніші протоколи швидкого заряджання. Модель реалізована у практичному дизайні, хоч і забезпечена батареєю ємністю 30000mAh, має досить компактні розміри та невелику вагу, що зробить її повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Корпус аксесуара надійно зібраний, виконаний із заокругленими кутами та ребрами, декорований стильним геометричним візерунком, виготовлений із міцного, ударостійкого пластику. На його лицьовій панелі знаходяться LED індикатори, які активуються за допомогою кнопки, що розташована на бічній грані, і допоможуть легко визначити рівень вбудованої батареї. В одному з торців повербанку знаходиться пара USB портів, які підтримують зарядку за протоколом QC з максимальною вихідною потужністю 22.5Вт, роз'єми Type-C та Micro-USB. Роз'єм Type-C підтримує протокол PD з потужністю 20Вт, здатний постачати живлення обидві сторони. Вхідна потужність – 18Вт, загальна сила струму на виході – 3А при напрузі 5В.

1600грн.