Благодійність

Етапом нашої соціальної роботи в напрямку допомоги дітям стало співробітництво з дитячим будинком у селі Хотів, а саме з кризовим центром соціальної реабілітації дитини “МОЯ БАТЬКІВЩИНА”, в який ми надали комп'ютери й доступ до мережі інтернет. Так само збираються регулярно надавати необхідні будинку речі і виступати посередником для тих хто так само хоче надати яку-небудь допомогу. Сьогодні в центрі проживає 12 дітей різного віку і з різними потребами. Ми готові передати Ваші пожертви дітям центру “Моя батьківщина”.
Але не забувайте, що дітям буде приємніше зустрінеться з Вами і отримати подарунки особисто.
Будинок знаходиться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Хотів, вул. Гагаріна 10. При бажанні ми розмістимо Ваші фотографії зустрічі з дітьми на нашому сайті і розповімо про кумедні моменти цієї зустрічі.
 
Якщо у вас є бажання допомогти діткам з центру “Моя батьківщина” ось список конкретних потреб актуальних на сьогоднішній день:
  • оновити меблі, а саме: столи, стільці, ліжка, шафи;
  • канцелярія для школярів;
  • з наближенням холодів необхідна установка газового або змішаного котла для обігріву будинку (в даний момент будинок не опалюється);
  • будівельні матеріали для гідроізоляції льоху.
Так само є велика потреба в волантерской допомоги сантехніків та електриків, а особливо вихователів, які могли б виділити хоча б кілька годин на день, для занять з дітьми навчанням, іншими розвиваючими заняттями. Діти будуть раді будь-якому спільному проведенню часу.
Вернуться в начало