Про компанію

Інтернет провайдер «Свард»

Український інтернет провайдер, компанія «Свард», - безлімітний доступ в Інтернет по оптоволоконних мереж, ознайомиться з тарифами можна в розділі Інтернет . Якість сервісу - один з основних пріоритетів компанії, а тому підключення відбувається оперативно, не залежно від території, повністю задовольняючи всі побажання клієнта, з додатковим переліком послуг можна ознайомитись в розділі Послуги .

«Свард» постійно розширює карту покриття, будує і вводить в експлуатацію нові сегменти мережі - це дозволяє нам знизити вартість підключення нових абонентів і зробити ціни ще більш демократичними. У разі якщо Абонент знаходиться поза межами покриття мережі, наша компанія пропонує індивідуальне підключення, з умовами можна ознайомитися в розділі VIP підключення .Своїм клієнтам ми пропонуємо послугу безлімітного доступу в Інтернет на швидкості від 1 до 10 Гбіт/с.
Ми стежимо за тим, щоб заявлена швидкість завжди відповідала реаліям, а клієнт знав про найбільш вигідні тарифи та умови підключення. Ми ретельно стежимо за справністю та станом обладнання, і усуваємо проблеми технічного характеру в найкоротші терміни. А дистанційне рішення проблем і технічна підтримка здійснюються 24 години в добу!
Яндекс.Метрика
Вернуться в начало